بازدید و افتتاح پروژه های عمرانی در بخش قلعه تل

بازدید و افتتاح پروژه های عمرانی در بخش قلعه تل

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری باغملک محمد نجاتی پورفرماندار شهرستان  امروز سه شنبه ۲ آذر ماه ۱۴۰۰بهمراه سرپرست بخشداری قلعه تل و کارشناسان حوزه عمرانی فرمانداری از روند بهسازی روستاهای بلقاب و بیدستان در بخش قلعه تل بازدید کرد.
ایشان در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده در بهبود وضعیت عمرانی و بهداشتی این دوروستا اظهار داشتندکه بهسازی و کیفیت آن در این دوروستا مطلوب بوده وپس از تکمیل فاز اول به دلیل محدودیت اعتباری انشاالله در فاز دوم انجام خواهد شد.
حیاتی سرپرست بخشداری قلعه تل نیز پس از این بازوید اظهار داشت که هم اکنون در روستای بیدستان ۳۰۰۰مترمربع زیرسازی وبتن ریزی معابر،اجرای۴۰۰ متر جوی و جدول و۴۰ متر مکعب احداث کانال سنگی صورت گرفته است که بالغ بر ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی ازبرنامه پیش بینی شده برای بهسازی این روستا میباشد.
هم چنین در روستای بلقاب تا امروز ۶۰۰ مترزیرسازی و بتن ریزی معابر ،۳۰۰متر جوی و جدول اجرا شده که ۳۰ درصد از عملیات اجرایی پیش بینی شده در برنامه بهسازی روستای بلقاب است.
سرپرست بخشداری از حمایت های فرماندار شهرستان و همکاری تنگاتنگ کارشناسان عمرانی فرمانداری در امر بهسازی این دوروستا تقدیر و تشکر کردند.
لازم به ذکر اعتبارات این دو پروژه از محل اعتبارات ارزش افزوده سهم روستاهای فاقد دهیاری تامین و پرداخت می گردد.

89
اخبار مرتبط