ستاد دهه فجر شهرستان باغملک با ۱۸ کمیته تشکیل جلسه داد

      به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان  در جلسه ای به منظور گرامیداشت آرمان های امام راحل و در راستای هر چه بهتر برگزار کردن جشنهای انقلاب اسلامی ستاد دهه فجر شهرستان باغملک با معرفی روسای ۱۸ کمیته تشکیل جلسه داد.

مهندس هدایتی فرماندار این شهرستان نیز در این جلسه از مسئولین و روسای کمیته های ۱۸ گانه خواست نسبت به تدوین برنامه ها، بگونه ای عمل نمایند که بیشترین تاثیر را در بین مردم بخصوص جوانان و نوجوانان داشته باشد. وی در بخش دیگری از سخنان خود نقش رهبری و ولایت فقیه در پیروزی انقلاب اشاره کرد و خواستار تبیین و تشریح آن برای نسل جوان خصوصاً دانشجویان و دانش آموزان که قشر تاثیر گذار جامعه هستند باشد.

فرماندار باغملک همچنین از افتتاح دهها پروژه عمرانی در ایام دهه فجر در این شهرستان خبر داد و رفاه و آسایش و برخورداری مردم از نعمت های آب، گاز، برق و جاده را در این منطقه مرهون  مجاهدت دلسوزان انقلاب و دولتمردان در این سالها برشمرد.

هدایتی در پایان از مسئولین خواست نسبت به تسریع در اتمام پروژه های رو به اتمام قابل افتتاح در ایام دهه فجر اقدام موثری انجام دهند و با توجه به پایان رسیدن کار دولت دهم نسبت به چاپ بروشور از اقدامات و عملکرد هشت ساله دو دولت نهم و دهم و ارائه آن به مردم اقدام لازم را انجام نمایند.

 

2958