فرماندار باغملک در پیامی از حضور با شکوه مردم شهرستان باغملک در مراسم یوم الله سیزدهم آبان تقدیر و تشکر کرد

فرماندار باغملک در پیامی از حضور با شکوه مردم شهرستان باغملک در مراسم یوم الله سیزدهم آبان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری شهرستان باغملک فرج الهی فرماندار باغملک ، در پیامی به شرح زیر از حضور با شکوه و بی نظیر مردم شهرستان باغملک، بخش های صیدون، میداوود و قلعه تل در راهپیمایی یوم الله سیزدهم آبان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری شهرستان باغملک فرج الهی فرماندار باغملک ، در پیامی به شرح زیر از حضور با شکوه و بی نظیر مردم شهرستان باغملک، بخش های صیدون، میداوود و قلعه تل در راهپیمایی یوم الله سیزدهم آبان تقدیر و تشکر کرد

«بسم الله الرحمن الرحیم»

مردم فهیم و استکبار ستیز شهرستان باغملک با حضور با شکوه و عزتمندانه در مراسم یوم الله ۱۳ آبان ۱۴۰۱ حماسه دیگری را به نمایش گذاشتند.

مردم شریف و ولایتمدار شهرستان باغملک امروز در یوم الله سیزدهم آبان «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» و در تقارن با مراسم هفتم شهدای مظلوم شاهچراغ، بار دیگر ثابت کردند که پشتیبان ولایت فقیه هستند و هر گونه اغتشاش و فتنه را محکوم میدارند .

در پایان این همه شور و شعور ، پایبندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی را گرامی داشته و از حضور با عزت مردم شریف و شهید پرور شهرستان باغملک ، بخش های صیدون ، میداوود و قلعه تل از صمیم قلب تقدیر و تشکر می‌کنم.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان

35
اخبار مرتبط