پیگیری احداث مدرسه ۱۲ کلاسه در رستم آباد باغ‌ملک

پیگیری احداث مدرسه ۱۲ کلاسه در رستم آباد باغ‌ملک

پیگیری احداث مدرسه ۱۲ کلاسه در رستم آباد باغ‌ملک

پیگیری احداث مدرسه ۱۲ کلاسه در رستم آباد باغ‌ملک

به گزارش روابط عمومی فرمانداری باغملک جلسه شورای اداری آموزش و پرورش شهرستان به ریاست بهروز فرج الهی فرماندار باغ‌ملک ظهر امروز یکشنبه ۲۸ آبان ماه ۱۴۰۲ برگزار شد.

در این جلسه فرماندار باغ‌ملک ابتدا ضمن تبریک ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار مصوبات جلسه قبل را بطور کامل مورد بررسی قرار داد.

مصوبات این جلسه با تایید فرج الهی رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان باغ ملک به شرح زیر می باشند.

۱. با توجه به کمبود مدرسه در محله رستم آباد شهر باغ‌ملک و افزایش دانش آموزان پیگیری احداث مدرسه در دستور کار قرار می‌گیرد.

 

۲. هزینه ایاب و ذهاب دانش آموزان مدارس استسنائی توسط شهرداری ها و آموزش و پرورش پرداخت می شود و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان بصورت ویژه در این مدارس حضور داشته باشند و همچنین تأسیس مدرسه استثنایی در بخش میداوود پیگیری شود.

 

۳. تبلیغات محیطی در مدارس پیرامون آسیب های اجتماعی و بهداشتی با همکاری دستگاه های مربوطه انجام شود.

 

۴. با توجه به تردد دانش آموزان مدارس رستم آباد مکاتبه آموزش و پرورش جهت احداث پل هوایی به شورای ترافیک صورت گیرد.

 

۵. با همکاری بسیج دانش آموزی سپاه ناحیه باغ‌ملک رنگ آمیزی مدرسه شهید نوری ممبینی/ امام رضا(ع) انجام شود.

 

۶. اداره آموزش و پرورش هماهنگی های لازم را با اداره آبفا شهرستان جهت دریافت انشعاب مورد نیاز و پرداخت هزینه مصرف آب شرب داشته باشد.

 

۷. شهرداری ها زمین های با کاربری آموزشی را به آموزش و پرورش در اسرع وقت ابلاغ نمایند و در ادامه آموزش و پرورش اقدامات لازم را انجام دهد.

 

۸. مدرسه آل خورشید که در معرض خطر هست ضمن اینکه مکاتبات لازم با سازمان آب و برق انجام شد اقدامات لازم جهت جلوگیری از هر گونه خطر احتمالی انجام شود.

37