بیماری عفونی اسهال در بخش میداوود تحت کنترل می باشد

بیماری عفونی اسهال در روستاهای تابعه بخش میداوود تحت کنترل است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری باغملک صبح روز پنجشنبه ۲۴ مرداد ۹۸ شورای سلامت شهرستان به ریاست محمد نجاتی پور برگزار گردید.

فرماندار باغملک در پایان این جلسه اظهار داشت :متاسفانه مواردی از ابتلا به اسهال در برخی روستاهای دهستان سرله از توابع بخش میداوود مشاهده شده است که با سرعت عمل پرسنل بهداشتی و درمانی بخش میداوود و حضور به موقع شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنترل شده است ولی هشیاری و مراقبت و ارائه آموزش های مناسب از سوی عوامل بهداشتی به اهالی ضروری است که در این خصوص تصمیمات مناسب اتخاذ گردیده است.

نجاتی پور همچنین بعد از ظهر به اتفاق مسئولین بهداشتی و درمانی شهرستان و استان از روستاهای مورد نظر در دهستان سرله بخش میداوود بازدید نمود، وی در حاشیه این بازدید گفت: از سوی پرسنل بهداشت و درمان شهرستان دست کم در ۴ روستا بیماریابی ، نمونه گیری وآزمایش بعمل آمده است و برخی اقلام بهداشتی میان مراجعین توزیع شده و آموز شهای چهره به چهره ارائه گردیده است.

فرماندار باغملک در پایان گفت:تمامی مراجعین بصورت سرپایی درمان شدند و حوشبختانه تا کنون نیازی به بستری شدن نبوده است وی علت شیوع این بیماری را در دست بررسی دانست.

51