بهره برداری از 160 میلیارد ریال پروژه مخابراتی در باغملک

بهره برداری از ۱۶۰ میلیارد ریال پروژه مخابراتی در باغملک

 

 

به  گزارش روابط عمومی فرمانداری باغملک ظهر روز شنبه ۹ شهریور ۹۸ نجاتی پور فرماندار شهرستان ، مهندس خادمی نماینده ایذه و باغملک ، صالح نساج مدیر کل ارتباطات و فن آوری اطلاعات و فلاح زاده مدیر مخابرات خوزستان ، سایت bts در بخش مرکزی را افتتاح نمودند.

فرماندار باغملک در آیین ویژه افتتاح این سایت گفت : بدنبال دعوت و پیگیری های آقای مهندس خادمی و سفر وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات و استاندار محترم در سال گذشته به شهرستان باغملک،مصوبات و اعتبارات خوبی در نظر گرفته شد که آثار و حسنات آن هم اینک تا پایان سال دیده می شود.

وی خدمات دولت در بخش ارتباطات را در نیمه اول سال ۹۸ بالغ بر ۱۶۰ میلیارد ریال شامل موارد ذیل در سطح شهرستان باغملک عنوان کرد:

  • احداث سایت bts تلفن همراه اول
  • توسعه و بهسازی شبکه تلفن ثابت
  • توسعه شبکه دیتا
  • توسعه شبکه فیبر نوری
  • نوسازی و توسعه سایتهای همراه اول

نجاتی پور اعتبار هزینه شده در سایت bts همراه اول جولر را ۲۰ میلیارد ریال اعلام و افزود دولت احداث ۸ سایت جدید دیگر همراه اول را در مناطق مختلف شهرستان تا پایان سال ۹۸ تعهد کرده است که در ۶ ماه آینده بهره برداری خواهد شد که اعتبار آنها جمعا ۱۶۰ میلیارد است.

فرماندار باغملک از توسعه و نوسازی ۱۷ سایت دیگر تلفن همراه اول در مناطق مختلف شهرستان جمعا با اعتبار ۷۰ میلیارد ریال خبر داد که دولت در نیمه دوم سال ۹۸ تعهد و تقبل نموده است.

وی مشخصا از توسعه و بالابردن کیفیت تماس و ارتقا و توسعه شبکه دیتای تلفن همراه اول در رستم آباد، دول ناصر، قلعه تل و میداوود به ۴G و توسعه شبکه تلفن ثابت شهری خبر داد که امروز در جلسه مشترک با نماینده محترم و مدیران کل مخابرات استان تصمیم گیری شد که عملیات اجرایی آن شروع خواهد شد.

فرماندار باغملک حجم سرمایه گذاری انجام سده و در حال انجام دولت در سال ۹۸ صرفا در بخش ارتباطات در سطح شهرستان را باغملک را بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال اعلام کرد که خدمت بزرگی به شهرستان است.

71