فرماندار باغملک:حافظ آرا مردم در انتخابات هستیم

فرماندار باغملک:حافظ آرا مردم در انتخابات هستیم

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری باغملک صبح روز دوشنبه ۱۱ شهریور۹۸ محمد نجاتی پور در جمع فعالین سیاسی، اجتماعی،فرهنگی و اقتصادی شهرستان ضمن عرض تسلیت بمناسبت ایام سوگواری امام حسین(ع) و باگرامی داشت هفته دولت به پروژه ها و طرح هایی که طی هفته گذشته به بهره برداری رسید اشاره کرد و تصریح کرد: بیش از پنجاه پروژه عمرانی در شهرستان باغملک به بهره برداری رسید که تعدادی آز آنها به اطلاع عموم شهروندان رسید.

وی ضمن برشمردن برخی پروژه های عمرانی شهرستان باغملک گفت: به عنوان نمونه دولت تنها در بخش ارتباطات تا پایان سال ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبارات هزینه کرده یا در دست اجرا دارد و یا در بخش راه و حمل و نقل بالغ بر ۲۰۰۰ میلیارد ریال اعتبارات برای چهارخطه کردن راه باغملک به هفتگل اختصاص داده است.

نجاتی ادامه داد : از محل اعتبارات پروژه های روستاهای فاقد دهیاری که به نیابت نزد فرمانداری بود تعدادی پروژه عمرانی با یک دهم اعتبار به بهره برداری رسید که احداث پل دلی بختیار و جاده عشایری سرهوره به طول ۸ کیلومتر و ۲۲ آبراهه بخشی از آنهاست.

فرماندار باغملک در ادامه به موضوع تشکیل جلسه اشاره کرد و اظهار داشت:  برگزاری یک انتخابات شاداب، سالم و با مشارکت پرشور مردم یکی از اهداف سیاستهای کلان نظام جمهوری اسلامی ایران است که مقام معظم رهبری « مدظله العالی» و ریاست جمهوری همواره بر آن تاکید دارند.

وی افزود: قانون در تمام سطوح و بخش های برگزاری انتخابات برای ما تعیین کننده است و همواره بی طرفی خود را از ابتدا تا انتهای برگزاری انتخابات اعلام می کنیم.

فرماندار باغملک در پایان بر اجرای صحیح و همراه با مشارکت زیاد مردم اشاره کرد و گفت :بعنوان نماینده دولت علاقمند هستیم تا مردم مشارکت پرشوری داشته باشند و حافظ منافع جمعی هستیم و از تک تک آرای شما با بی طرفی کامل و رعایت قانون محافظت می کنیم.

در ادامه این نشست برخی فعالان اجتماعی و سیاسی شهرستان به بیان دیدگاهای خود در خصوص برگزاری انتخابات پرداختند.

39