افتتاح پروژه های عمرانی در سومین روز از هفته دولت در بخش صیدون

افتتاح پروژه های عمرانی در سومین روز از هفته دولت در بخش صیدون


📝به گزارش وابط عمومی فرمانداری باغملک امروز سه شنبه ۴ شهریور ۹۹ ودر سومین روز از هفته دولت با حضور محمد نجاتی پور فرماندار و برخی از مسئولین محلی شهرستان باغملک پروژه های عمرانی و تولیدی بخش صیدون افتتاح شدند.
✔️فرماندار شهرستان باغملک با حضوردر آیین بهره برداری از دکل BTSمحله دولناصر شهر صیدون که با اعتباری معادل دو میلیاردو هشتصد میلیون ریال راه اندازی شدابراز داشتند که در سال ۹۸ پس از پیگیریهای اهالی محترم شهر صیدون مبنی بر عدم بهره مندی از آنتن همراه اول و اینترنت همراه و پیگیری اداری در این خصوص خوشبختانه این مهم بدست آمد و مردم به خواسته بحق خود رسیدند .وی ضمن تشکر از همکاریهای شرکت مخابرات و همراه اول ابراز امیدواری کردند تا باقیمانده مشکلات ارتباطی بخش صیدون از سوی متولیان امر حل شود.امروز بطور همزمان دو دکل BTS در شهرهای باغملک و قلعه تل به بهره برداری رسید.
در ادامه همین برنامه ها سه گلخانه تولیدی محصولات کشاورزی در بخش صیدون و مرکزی بدست فرماندار و مسئولین محلی افتتاح گردید که این گلخانه ها نقش مهمی در تولید و اشتغال شهرستان خواهند داشت.
بهره برداری از بهسازی۴ کانال هدایت آب کشاورزی در بخش صیدون و کلنگ زنی آبرسانی آب شرب روستای فاقد دهیاری پاتاوه از محل اعتبارات ارزش افزوده سهم روستایی از دیگر برنامه انجام شده در بخش صیدون در سومین روز از هفته دولت بود

88