حضور معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان در فرمانداری شهرستان باغملک

حضور معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان در فرمانداری شهرستان باغملک

 

  1. *حضور معاونت  سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان در فرمانداری شهرستان باغملک*
    📋به گزارش روابط عمومی فرمانداری باغملک ظهر امروز مورخ ۱۴۰۰/۳/۲۰ رضا نجاتی معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری در سالن اجتماعات فرمانداری باغملک در جمع بخشداران ،هیات اجرایی و هیات نظارت  شهرستان حضور یافتند .
    ☑️در ابتدا محمد نجاتی پور فرماندار شهرستان باغملک به ارائه کمبودها و مشکلات مالی و عدم وجود امکانات کافی شهرستان جهت برگزاری انتخابات توضیحاتی ارائه دادند آمار و گزارش اجمالی  از شعب اخذ رای   آمادگی دستگاهها و عوامل اجرایی جهت باشکوه برگزار نمودن انتخابات  ارائه نمودند.
    🔸در ادامه رضا نجاتی معاونت سیاسی و اجتماعی استاندار ضمن یادآوری ایام  خردادماه و یاد و خاطره حضرت امام (ره) عنوان نمود حضرت امام به ما آموخت در دفاع از کیان و دین جز در برابر خداوند با هیچکس سازش نکنیم و در برابر زورگویان ایستادگی نماییم که نتیجه آن در آزادی خرمشهر نمایان گردید.

🔸معاون سیاسی و اجتماعی استاندار در ادامه به انتخابات پیش رو اشاره نمود و هدف از سفر دو هفته ای خود به شهرستانهای مختلف را عرض خسته نباشید به همه عوامل اجرایی و کارگزاران انتخابات عنوان نموند و ابراز داشتند کلیه مراحل برگزاری انتخابات بخوبی پیش می رود .معاونت محترم استاندار بیان داشتند برگزاری انتخابات بر چند اصل قانونمداری که فصل الخطاب همه ماست ،سلامت انتخابات ،امنیت و مشارکت حداکثری و مبارزه با فتنه های دشمنان که هدف آنها دلسرد نمودن مردم است اشاره داشتند و با تاکید بر خدمت مضاعف به مردم شاهد حضور پر شکوه مردم در ۲۸ خرداد پای صندوق های رای خواهیم بود .
🔸رضا نجاتی از افزایش شعب برای جلوگیری از تراکم جمعیت ،رفع اثر انگشت ،افزایش ساعات رای گیری ، آموزش و سه برابر شدن دستمزد عوامل اجرایی و اختصاص متناسب تعرفه به شعب از برنامه های برگزاری انتخابات در شرایط بیماری کرونامی باشد.
🔸در پایان معاونت سیاسی و اجتماعی استاندارضمن تاکید بر بی طرفی، در برگزاری سالم و رعایت حق الناس در انتخابات پیش رو تاکید کردند؛پشتیبانی و رفع مشکلات مالی، کمبود امکانات شهرستانها را پیگیری و در دستور کار قرار خواهد داد .

34