فرماندار باغملک تردد خودروها به مناطق گردشگری در سطح شهرستان را ممنوع اعلام کرد.*

فرماندار باغملک تردد خودروها به مناطق گردشگری در سطح شهرستان را ممنوع اعلام کرد.*

*تمام مسیرهای منتهی به مناطق گردشگری باغملک مسدود شد*

*فرماندار باغملک تردد خودروها به مناطق گردشگری در سطح شهرستان را ممنوع اعلام کرد.*

محمد نجاتی پور فرماندار باغملک با عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین و یاران با وفایش ،گفت: به دلیل شرایط کرونایی حاکم بر شهرستان و استان، مسیر منتهی به مناطق گردشگری این شهرستان بسته است.
فرماندار باغملک تردد خودروها به مناطق گردشگری در سطح شهرستان را ممنوع اعلام کرد وی افزود: اعضای ستاد مقابله با کرونا در وضعیت آماده باش به سر می‌برند و در راستای اعمال محدودیت های اعلام شده و رعایت پروتکل های بهداشتی ،انجام وظیفه می‌کنند.
نجاتی پور از ممنوعیت وکنترل شدید محور های روستایی منتهی به مناطق گردشگری بوسیله ایست و بازرسی مشترک نیروی انتظامی و سپاه خبر داد و افزود: خودروهای متردد با اعمال جریمه های دو برابر و احیانا توقیف خودروها مواجه خواهندشد
و ی تصریح کرد: از تمامی شهروندان درخواست می‌کنیم از هرگونه برگزاری مراسم ، دورهمی و خروج از منزل خودداری فرمایند و برای تامین سلامت عمومی خود و عزیزانشان و همکاری با ستاد کرونای شهرستان ، بیش از پیش پروتکل ها و ضوابط بهداشتی را رعایت کنند.
*رییس ستاد کرونای شهرستان باغملک اظهار داشت*: تعدادی از خودروها از قبل در مناطق گردشگری حضور پیدا کرده‌اند که باید هر چه سریعتر این مناطق را ترک کنند در غیر این صورت امروز اکیپ‌های گشت سیار بمنظور توقیف خودروها و اعمال جریمه ی دو برابر به این مناطق اعزام خواهدشد.
در ادامه نجاتی پور گفت :
جریمه شکستن ممنوعیت تردد را جریمه ی مجدد دو برابری و توقیف خودرو و معرفی به مراجع قضایی عنوان کرد و این جریمه ها و محدودیت ها بدون اغماض و توسط گشت‌های متعدد پلیس راهنمایی و پلیس راه در سراسر شهرستان بویژه مناطق گردشگری امام زاده عبدالله ، مال اقا، تنگ کرد، ابوالعباس ، رباط، پوتو و… اعمال خواهد شد.

 

32